Rooster toezichthouders

Vul bijvoorbeeld naam in om te filteren

Paasvuur rooster 2020

DatumTijdNaam
15-feb9:00-12:30Koen Ramaker
15-feb9:00-12:30Harold Geurds
15-feb9:00-12:30Peter-Jan Rosenboom
15-feb12:30-16:00Maarten Ludden
15-feb12:30-16:00Rick Holterman
15-feb12:30-16:00Harry Beltman
22-feb9:00-12:30Martin de Bone
22-feb9:00-12:30Jan Muilerman
22-feb9:00-12:30Gerrit Schoemaker
22-feb12:30-16:00Karel Minnema
22-feb12:30-16:00Roy Jimmink
22-feb12:30-16:00Gerard Bleumink
29-feb9:00-12:30Guido den Heijer
29-feb9:00-12:30Felix Rekveld
29-feb9:00-12:30Gerrit van Schooten
29-feb12:30-16:00Marinus Krukkeland
29-feb12:30-16:00Eric Reilink
29-feb12:30-16:00Henk Hillebrand
7-mrt9:00-12:30Wendy Reilink
7-mrt9:00-12:30Elly Geverink
7-mrt9:00-12:30Margreet Preuter
7-mrt12:30-16:00Mariet Leijenaar
7-mrt12:30-16:00Dineke Roeterdink
7-mrt12:30-16:00Erica Korenblik
14-mrt9:00-12:30Frank Geerse
14-mrt9:00-12:30Wim Lensink
14-mrt9:00-12:30Wim Broekhuis
14-mrt12:30-16:00Geert Schoemaker
14-mrt12:30-16:00Jos Assink
14-mrt12:30-16:00Jan-Hein Nikkels
21-mrt9:00-12:30Hennie Kruit
21-mrt9:00-12:30Henk Kloosterboer sr.
21-mrt9:00-12:30Paul ten Have
21-mrt12:30-16:00Albert Stegeman
21-mrt12:30-16:00Wim Brilman
21-mrt12:30-16:00Henk Nikkels
28-mrt9:00-12:30Toos Nikkels
28-mrt9:00-12:30Herma Boksebeld
28-mrt9:00-12:30Diane Logtenberg
28-mrt12:30-16:00Els Poll
28-mrt12:30-16:00Ina Ramaker
28-mrt12:30-16:00Henny Beltman
4-apr9:00-12:30Gerard Bleumink
4-apr9:00-12:30Marinus Krukkeland
4-apr9:00-12:30Wim Brilman
4-apr12:30-16:00Wim Lensink
4-apr12:30-16:00Rick Holterman
4-apr12:30-16:00Gerrit Schoemaker
11-apr09:00Gerrit van Schooten
11-apr09:00Dik Beusekamp
11-apr09:00Jan Boksebeld
11-apr09:00Hennie Kruit
11-apr09:00Martin Bloemenkamp
11-apr09:00Frank Geerse
11-apr09:00Arno Poll
11-apr09:00Bert Jimmink
11-apr09:00Joop v/d Kaap
11-apr09:00Gert-Jan Beunk
11-apr09:00Maarten Ludden
11-apr09:00Eric Reilink
13-apr10:30-14:30Dik Beusekamp
13-apr10:30-14:30Jan Boksebeld
13-apr10:30-14:30Henk Waltman
13-apr10:30-14:30Gert-Jan Beunk
13-apr10:30-14:30Rinus Bronzewijker
13-apr10:30-14:30Dineke Roeterdink
13-apr10:30-14:30Guido den Heijer
13-apr10:30-14:30Anton ten Have
13-apr10:30-14:30Bert Jimmink
13-apr10:30-14:30Martin Bloemenkamp
18-apr14:00-17:00Jan Boksebeld
18-apr14:00-17:00Dik Beusekamp
18-apr14:00-17:00Joop v/d Kaap
18-apr14:00-17:00Erik Brilman
18-apr14:00-17:00Maarten Ludden
18-apr14:00-17:00Wim Lensink
18-apr14:00-17:00Arno Poll
18-apr14:00-17:00Rinus Bronzewijker
18-apr14:00-17:00Hennie Kruit
Mocht u verhinderd zijn, op de dag en/of tijdstip waarop u bent ingedeeld, dan is het altijd mogelijk om onderling te ruilen.

Website van de buurtvereniging "Dortherhook"