Paasvuur rooster

Paasvuur rooster 2019

DatumTijdNaam
9-feb9:00-12:30Maarten Ludden
9-feb9:00-12:30Wim Lensink
9-feb9:00-12:30Roy Jimmink
9-feb12:30-16:00Rick Holterman
9-feb12:30-16:00Harold Geurds
9-feb12:30-16:00Koen Ramaker
16-feb9:00-12:30Karel Minnema
16-feb9:00-12:30Marinus Krukkeland
16-feb9:00-12:30Gerard Bleumink
16-feb12:30-16:00Gerrit Schoemaker
16-feb12:30-16:00Jan Muilerman
16-feb12:30-16:00Guido den Heijer
23-feb9:00-12:30Allard Nikkels
23-feb9:00-12:30Eric Reilink
23-feb9:00-12:30Hennie Kruit
23-feb12:30-16:00Harold Geurds
23-feb12:30-16:00Felix Rekveld
23-feb12:30-16:00Frank Geerse
2-mrt9:00-12:30Elly Geverink
2-mrt9:00-12:30Mariet Leijenaar
2-mrt9:00-12:30Dineke Roeterdink
2-mrt12:30-16:00Margreet Preuter
2-mrt12:30-16:00Wendy Reilink
2-mrt12:30-16:00Erica Korenblik
9-mrt9:00-12:30Peter-Jan Rosenboom
9-mrt9:00-12:30Gerard Bleumink
9-mrt9:00-12:30Wim Lensink
9-mrt12:30-16:00Wim Broekhuis
9-mrt12:30-16:00Jan-Hein Nikkels
9-mrt12:30-16:00Geert Schoemaker
16-mrt9:00-12:30Albert Stegeman
16-mrt9:00-12:30Harry Beltman
16-mrt9:00-12:30Wim Brilman
16-mrt12:30-16:00Gerrit Schoemaker
16-mrt12:30-16:00Henk Nikkels
16-mrt12:30-16:00Henk Hillebrand
23-mrt9:00-12:30Wim Broekhuis
23-mrt9:00-12:30Gerrit van Schooten
23-mrt9:00-12:30Felix Rekveld
23-mrt12:30-16:00Elly Geverink
23-mrt12:30-16:00Karel Minnema
23-mrt12:30-16:00Henk Kloosterboer sr.
30-mrt9:00-12:30Koen Ramaker
30-mrt9:00-12:30Harry Beltman
30-mrt9:00-12:30Rick Holterman
30-mrt12:30-16:00Martin de Bone
30-mrt12:30-16:00Wim Brilman
30-mrt12:30-16:00Henk Nikkels
6-apr9:00-12:30Els Poll
6-apr9:00-12:30Ina Ramaker
6-apr9:00-12:30Henny Beltman
6-apr12:30-16:00Toos Nikkels
6-apr12:30-16:00Herma Boksebeld
6-apr12:30-16:00Diane Logtenberg
13-apr9:00-12:30Henk Hillebrand
13-apr9:00-12:30Jan Muilerman
13-apr9:00-12:30Peter-Jan Rosenboom
13-apr12:30-16:00Roy Jimmink
13-apr12:30-16:00Marinus Krukkeland
13-apr12:30-16:00Jan-Hein Nikkels
19-apr9:00-12:30Albert Stegeman
19-apr9:00-12:30Henk Kloosterboer sr.
19-apr12:30-16:00Allard Nikkels
19-apr12:30-16:00Martin de Bone
20-apr09:00Gerrit van Schooten
20-apr09:00Dik Beusekamp
20-apr09:00Jan Boksebeld
20-apr09:00Hennie Kruit
20-apr09:00Martin Bloemenkamp
20-apr09:00Frank Geerse
20-apr09:00Arno Poll
20-apr09:00Bert Jimmink
20-apr09:00Joop v/d Kaap
20-apr09:00Gert-Jan Beunk
20-apr09:00Maarten Ludden
20-apr09:00Eric Reilink
22-apr10:30-14:30Dik Beusekamp
22-apr10:30-14:30Jan Boksebeld
22-apr10:30-14:30Henk Waltman
22-apr10:30-14:30Gert-Jan Beunk
22-apr10:30-14:30Rinus Bronzewijker
22-apr10:30-14:30Dineke Roeterdink
22-apr10:30-14:30Guido den Heijer
22-apr10:30-14:30Anton ten Have
22-apr10:30-14:30Bert Jimmink
22-apr10:30-14:30Martin Bloemenkamp
11-mei14:00-17:00Jan Boksebeld
11-mei14:00-17:00Dik Beusekamp
11-mei14:00-17:00Joop v/d Kaap
11-mei14:00-17:00Erik Brilman
11-mei14:00-17:00Maarten Ludden
11-mei14:00-17:00Wim Lensink
11-mei14:00-17:00Arno Poll
11-mei14:00-17:00Rinus Bronzewijker
11-mei14:00-17:00Hennie Kruit
Mocht u verhinderd zijn, op de dag en/of tijdstip waarop u bent ingedeeld, dan is het altijd mogelijk om onderling te ruilen.

Website van de buurtvereniging "Dortherhook"